Skeleti i njeriut mini 46cm (MD037)

 22.54 + TVSH

Skeleti Mini 46cm paraqet të gjitha pjesët e sistemit kockor të njeriut. Shumë i lehtë për t’u transportuar dhe ruajtur. Me bazament.

SKU: md037 Kategori: Etiketa: ,