Model i zemrës, FOAM (MD021)

 31.05 + TVSH

Model unik i zemrës foam me pjesë të çmontueshme. Përfshin të gjitha pjesët e zemrës, si funksionon dhe rolin e saj të rëndësishëm në jetën e njerëzve.

KODI: md021 Kategoria: Etiketa: ,