Peshore elektronike laboratorike (PL099)

 78.80 102.00 + TVSH

Është e pajisur me nivelues, një ekran të madh LCD me driçim (backlight) për lexim të lehtë dhe kafaz mbrojtës për saktësi të lartë peshimi.

KODI: pl099 Kategoritë: , , , Etiketa: , ,