Set 12 pllaka Metalike (MG042)

 17.14 + TVSH

Set 12 pllaka metali me dimensione 50×25 cm, ideale për të kuptuar magnetizmin dhe vetitë e metaleve.

KODI: mg042 Kategoria: Etiketa: , ,