LEGO Education WeDo 2.0 (LE003)

 182.85 + TVSH

Prezantimi në botën e robotikës bëhet një lojë me LEGO Education WeDo 2.0! Bëni hapat tuaj të parë në programim përmes një seri aktivitetesh dhe bëni që ndërtimet tuaja të lënë mbresë!

S’ka stok

SKU: le003 Kategori: Etiketa: , ,